*MESOGAIA-SARMATIA*
Imperium Internum
(РОССИЯ - УКРАИНА - БОЛГАРИЯ - ГЕРМАНИЯ)

ДА ГРЯДЕТ ХЕЛЬГИ АВАТАРА !            A HAIL TO THE FORTHCOMING HELGI AVATAR OF LAST TRUMPETS !            VIVA LA REVOLUTION NATIONAL POPULAR !            DIE NEUE PARTEI DAS GEISTES !              РИМ И СКИФЫ, ТРЕПЕЩИТЕ !    НАСТУПИЛО ВРЕМЯ САРМАТ !       МЫ - ОФИЦЕРЫ ДХАРМЫ !

Білі Орли Карпат
Президентові України п. В.А.Ющенко
та Державному Секретаревы США п. К. Райс
Наше дружнеє посланіє.
OPUS DEI (Божа справа)

Ми, Білі Орли Карпат (так ми шифруємо свою патріотичну організацію Арійства). Констатуємо: "Ми боремося не проти плоті і крові, а проти начал, проти властей, проти правителів цього світу Тьми, проти духів злоби у піднебесних просторах", Ефесянам 6/10-18/

Ми стурбовані тим, що Президент України на свято святих Петра і Павла сів за стіл переговорів з партією Регіонів і НСНУ і уже відкрито говорив про створення широкої коаліції. Це нонсенс, бо піднялася хвиля народного протесту і облради Галичини прийняли рішення про розпуск Верховної Ради.

Президент України В.А.Ющенко повинен в таких умовах поступити як Президент всіх українців, а не як Президент партії НСНУ і покровитель "любих друзів". 25 липня Ви будете мати всі юридичні підстави, щоб розпустити Верховну Раду і треба буде публічно відректись від НСНУ, яка дискредитуючи ідеали Майдану, ведучи переговори з партією Регіонів, дискредитувала ім’я Президента України.

Президент України у таких умовах повинен діяти за сценарієм Б.Єльцина у 1993р. У Москві. Ви маєте виступити зі Зверненням до українського народу і в промові натякнути, що "народ і армія - єдині", підвести під Верховну Раду всього взвод танків і в присутності ополчення народу поставити тим нардепам, що не підкоряться, ультиматум про саморозпуск протягом 24 годин. В Україні ввести надзвичайний стан і пряме президентське Правління всього-на-всього на 8-9 місяців, щоб провести Всеукраїнський референдум (під Різдво) та вибори нової Верховної Ради десь традиційно весною 2007р.

На Всеукраїнський референдум винести такі питання: 1. Політична реформа. Визначити форму Правління в Україні як Третій Гетьманат відповідними поправками до Конституції (дивись виборчу програму УНА).

2. Реформа місцевого самоврядування. Ліквідувати районні адміністрації, надавши базовому рівню повне самоврядування, як нині в обласних центрах, але скоротивши повноваження обласних рад, не обираючи їх на пропорційній основі, а формуючи їх з обраних на сесіях міських і райрад послів для прийняття обласного бюджету та контролю ОДА. Цим закладаємо греблю любому виду сепаратизму. Бажано було б, утворити і кримську область, а культурну автономію в ній надати українцям і татарам.

3. Народ має затвердити зміну до Закону "Про вибори...", що прохідний бал має бути 10%, і цим ми утворимо в Україні цивілізовану двопартійну систему, а всі ці Морози і Вітренки вилетять на сміття. У Верховну Раду проходять Регіони (40%) і блок БЮТ та "Нашої України" (55%).

Тоді весною почнеться новий хід України як сильної держави, де Верховна Рада буде приймати закони, Уряд буде займатися економікою, а Гетьман - внутрішньою і зовнішньою політикою. І віднині, і довіку. Амінь!

Гетьман проводить:

Внутрішня політика, яка забезпечить Вам любов народу (і нашу), - жорсткий контроль олігархічного капіталу і націоналізація всього незаконно приватизованого стратегічного майна, для того щоб повернути людям безплатну освіту, культуру, медицину, відпочинок. Держава Україна сприяє тільки малому і середньому бізнесу. Згідно до Програми ОУН ще 1929р. Транснаціональним корпораціям ми протиставимо українські ФПГ з контрольним пакетом у держави (типу НАК «Нафтогаз», "Метал", "Укр..літак", "Танк", і т.п.

Зовнішня політика, яка виведе Вас у число Великих Диктаторів, - Президент України В.А.Ющенко ініціює створення нового військово-політичного Блоку (України, Росії, Білорусії, Казахстану) з центром у Києві. Це зовсім інша парадигма, ніж та, яка тупо виконується зараз як Москвою так і К-300. З Москвою ясно: ще Візантія створила її як альтернативний Києву, столиці Імперії Русь, тоді антикатолицький, а тепер антизахідний проект. Пізніше певні кола використовували Московське царство як інструмент загрози для Європи. Зараз це протистояння неактуальне, ба навіть шкідливе, бо Ми в запалі холодної війни не помітили, як став сильним Китай і радикальним та озброєним мусульманський світ. США мусульмани заважають проводити нафтову політику, Корея загрожує союзникам США на Тихому океані. Китайці мріють розселитися по Урал, а це буде втрата не тільки для Росії, а для всієї білої раси, яка втратить свою ресурсну базу. Тому розбудова Китаю як спаринг-партнера США для контролю світу, на нашу думку, є застарілою.

Москва до сьогодні виконує свою 900-літню антизахідну місію, заграє з Китаєм і мусульманами. Її еліта має вроджений антиєвропеїзм, а тому з усіх поглядів Москва на Четвертий Рим уже ніяк не "тягне". Останні події на Майдані показали, що Київ готовий здійснити цю місію - створити потугу, яка безпосередньо в Євразії змінить цю парадигму "Схід проти Заходу" на "Північ проти Півдня і Сходу". Та і в сценарії Апокаліпсису такий розклад проглядається. Ми не будемо говорити про себе. У США достатньо інформації про стан нашої еліти і про свої впливи на неї, про які ми тільки здогадуємось. Але ми оцінюємо ці впливи на порядок сильніші ніж на імперську еліту Москви. Тому сподіваємося, що ВПБ «Русь» буде гідним і надійним спаринг-партнером США в епоху Апокаліпсиса.

Крім того, якщо ВПБ «Русь» буде створюватися під егідою Вашингтона, це стане гарантією, що в перші часи нас в ЄЕП не поглине старомодна Московська Імперія і її консервативна еліта не перехопить важелі влади. Створення Орієнту, як об’єднання арійських держав під «силовим дахом» Монарха Русі з столицею у Києві, дружніх вже оформленому Окциденту (Вашингтон) створить нову світову вісь для контролю ситуації в світі. ЄС буде ще багатшим у тилу Русі і тому буде без ревнощів спостерігати за цим союзом та допомагати в освоєнні Сибіру. Отже, ми претендуємо на третє місце в світі після Вашингтона і Брюсселя і звалюємо на себе основний тягар витрат по боротьбі з мусульманською та китайською загрозами як безпосередні сусіди. Це короткий опис наших пропозицій, для першого разу, бо ситуація не терпить. Є глибокі розробки, але про них пізніше у ході співпраці через цей поштовий ящик.

Тепер повертаємось на нашу грішну землю. Україну спасе і виведе з кризи Диктатор, а не партії і рухи. «Коли я ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, демократів і лібералів, то за спиною кожної із них я побачив хитрий писок жида». Іван Франко. То хіба можуть комуно-соціалісти з жидівським писком і демоліберали із НСНУ вивести Україну із кризи – тільки бандерівці, Білі Орли.

«Трагедії на гребінь історії виносять великих особистостей, але самі трагедії діло рук політичних карликів з амбіціями». Моріс Дрюон. «Коли король губить Францію».

Популярно пояснимо для особо тупих із оточення Президента України різницю між Диктатором, Тираном, Деспотом і що таке демократія.

Диктатор – це повна духовна і фізична досконалість, абсолютна сила Волі, Правда і справедливість Божа, захист блаженних (знедолених, овець) і боротьба з Тиранами та Деспотами.

Абсолютним Диктатором є Ісус Христос. В арійському світі був Заратустра, волохи якого привітали народженого Ісуса. Також великими Диктаторами були Костянтин Великий, що зробив християнство державною релігією, Карл Великий, творець імперії Франків, що стала фундаментом для формування сучасних європейських націй, Ричард – Левове Серце, організатор успішних хрестових походів.

Тиран – теж сильна Воля, яка правди і справедливості уже не знає. Зате є сатанинська ідея заволодіти всім світом і вічна боротьба тирана з диктаторм та із власним та сусідніми народами. Великими Тиранами були Наполеон, Сталін, Гітлер. Деспот – повністю відсутнє все, що є у Диктатора. У Тирана взята ідея боротьби із власним народ як принцип збереження трону. Безволля і боягузтво у всьому. Вічна, скрита, підла і таємна боротьба з Диктатором і загравання з Тираном. Великими деспотами були вожді Французької революції, в Росії – Бланк-Лєнін, Мао Цзедун в Китаї.

Ми констатуємо: в даний момент в Україні ще немає демократії, а є деспотія. Деспотами і мучителями власного народу є, так звані, демократи і охлократи, «канцеляристи по фаху, демагоги по тактиці і кар’єристи по духу» (В.Липинський), які здатні тільки на одне – знищити власну українську Державу.

А тепер пояснимо «особо тупим» демократам, що таке демократія. «Античний світ у кінці 5-го ст.. до РХ. У час розвитку еллінської цивілізації дивним чином винайшов Свободу, або інакше кажучи гармонію. За декілька десятків років виникла культура, якою людство захоплюється до цього часу». Ст..Геник, місто Івано-Франківськ.

Отже, у нас в Україні немає Свободи, є дисгармонія, тобто деспотія, яку створив Л.Кучма (Папа) і продовжує Синок. Шановний пане Президенте України, нам здається що Ви дуже боїтеся імпічменту і, з подачі «любих друзів» підозріваєте у цьому тільки Тимошенко. А нам здається що Янукович і Єхануров про це найбільше мріють. І тому так рвуться до влади, бо мають за своїми плечима набагато потужніший ресурс ніж Юля – Кремль! І тому, якщо Ви зараз не розпустите цю Верховну Раду, то вона в союзі з Кремлем Вам це організує по такій схемі. Широка коаліція вже відправила в опозицію і настроїла проти Вас Тимошенко. Слідом за нею в опозицію підуть КПУ, переоберуть Мороза, і їх будуть підтравлювати проти Вас особисто для початку процедури імпічменту. Проти Вас настроять всіх, а плодами скористаються тільки Регіони і Кремль. І тоді тільки Тимошенко зможе врятувати Вас не пішовши на їхні провокації. А головне – буде повністю зруйнована робота по будівництву осі «Вашингтон – Варшава – Київ». Ситуація в Євразії буде законсервована на старій парадигмі. Цього допустити не можна!

А тепер, ми звертаємося до Вас, майбутня Велика Імператриця Світу, Жанно д'Арк нашого Часу, Кондолізо Райс. Ми відчуваємо, що Ви скоро станете 44-м Президентом США. Ми знаємо, що по Вашому проекту було розвалено СССР, ліквідовано Талібан, повалено режим Хусейна, проведено революції в Україні і Грузії. Так сталося що у крісло Президента України було посаджено В.А.Ющенко, який зрадив всіх тих, які стояли на Майдані, зруйнував блок, що привів його до влади, підписавши меморандум із Януковичем, підготувавши сьогоднішню широку і антикризову коаліцію. І цим він ставить, як було показано вище, під велику загрозу дружбу із США та наш геополітичний проект ВПБ «Русь». Його міняти на цій посаді вже пізно, але маємо ще надію на Вас, що Ви вдихнете цьому хохлу лицарський дух, щоб він зробив рішучі кроки по розгону Верховної Ради, для створення системи влади в Україні, як у США - сильної президентської, адекватної викликам сучасності (мету коротко викладено вище).

Василий Рыба
bili_orly@yahoo.com
(схвалено на ПЕРШОМУ КАРПАТСЬКОМУ КОНГРЕСІ АРІЙЦІВ УКРАЇНИ, м. Яремче, 17.07. 2006 р.)

THULE - SARMATIA
The East European Metapolitical Association of New Right International

A HAIL TO THE GODS OF CREATION !
A HAIL TO THE KING OF THE WORLD !
A HAIL TO THE METAL INVASION !
A HEAVENLY KINGDOM ON EARTH !
"Freedom Call"© Mesogaia-Sarmatia, 2005-2006
goutsoullac@rambler.ru

GROUPS.YAHOO.COM/GROUP/THULE-SARMATIA
WWW.LIVEJOURNAL.COM/COMMUNITY/MESOGAIA-SARMAT
WWW.LIVEJOURNAL.COM/COMMUNITY/UA_NAZIONALISM
Rated by MyTOP

hitua


ГРЯДЕ АВАТАРА ОСТАННІХ СУРМ !
A HAIL TO THE FORTHCOMING HELGI AVATAR OF LAST TRUMPETS !
Das Kriegsgefolge "Die Offiziere des Dharmas"
SCHWARZ FRONT
THE BROTHERHOOD OF BRIGADES OF THE EUROPEAN
RECONQUISTA