*MESOGAIA-SARMATIA*
Imperium Internum
(РОССИЯ - УКРАИНА - БОЛГАРИЯ - ГЕРМАНИЯ)

ДА ГРЯДЕТ ХЕЛЬГИ АВАТАРА !            A HAIL TO THE FORTHCOMING HELGI AVATAR OF LAST TRUMPETS !            VIVA LA REVOLUTION NATIONAL POPULAR !            DIE NEUE PARTEI DAS GEISTES !              РИМ И СКИФЫ, ТРЕПЕЩИТЕ !    НАСТУПИЛО ВРЕМЯ САРМАТ !       МЫ - ОФИЦЕРЫ ДХАРМЫ !

Олег Новак
НАВІЩО НАМ СВОБОДА?

В 1913 році на другім Всеукраїнськім студентським з'їзді молодий українець Дмитро Донцов прочитав реферат "Сучасне положення нації і наші завдання". Основною тезою цієї праці була повна сепарація від Росії, відокремлення будь-якою ціною. В часи коли Україна знаходилась під царським чоботом (хоч епізодично і заганяючи в нього великі цвяхи) годі було й уявляти щось більше та далекосяжніше.

Сьогодні, майже сто років по тому перед нами те ж саме питання: сучасне положення нації і наші завдання. Після відомих подій в так званому "патріотичному середовищі" стало модним казати про "свободу" і "незалежність" нашої держави. Здається ми стільки поколінь мріяли про неї, що саме це бажання переросло в мету. Ціною громадних жертв сьогодні ця "незалежність" здобута. Так, можна сперечатися наскільки вона є справжньою, згадувати економічні зв'язки, пострадянський інерційний менталітет і т.п., але насправді важливим є зовсім інше. В "Заратустрі" Фрідріха Ніцше в главі "Про шлях творящого" є такі слова:

"Вільним називаєш ти себе? Твою пануючу думку хочу я чути, а не те, що ти скинув ярмо з себе.

Чи ти з тих, що мають право скинути ярмо з себе? Таких не мало, що втратили свою останню цінність, коли звільнилися від рабства.

Вільний від чого? Яке до цього діло Заратустрі! Але твій ясний погляд має повідати мені: вільний для чого?

Чи можеш ти дати собі своє добро і своє зло і навішати на себе свою волю, як закон? Чи можеш ти бути сам своїм суддею і месником свого закону?"


Ще вчора ми були у кайданах. Але минуло вже більш ніж п'ятнадцять років, а на питання "для чого ми їх скинули?" так і не пролунала відповідь. Більше того, навіть саме питання не було поставлене. Що ж чекає на країну, яка не має Надмети, Надпроекту, де люди не будують Майбутнє (а Майбутнє здобувається тільки важкою працею)? Радянський Союз свій Надпроект хоча б декларував (не будемо вдаватись тут в його оцінку). Тоє разом із здобуттям незалежності повстала необхідність нової мети і державної лінії.

Сучасні "політики" мічуться, пропонуючи Україну на продаж, на видання СОТ, ЄС, НАТО, ЄЕП і т.д. Ставлять питання "з ким буде краще Україні?", "куди вступить?" та "кому продати наші заводи?" Весь час наша країна виступає в ролі об'єкта. Тут слушно згадати критику Донцовим явища, яке він називав "українським провансальством": весь час ми думаємо над питаннями пристосування до умов, замість того щоб ці умови створювати та повісити над ними свій Закон "своєї Правди й Волі".

Можна було б закритикувати сучасну владу в невідповідності займаємим посадам, в "дрібноті" і "провінціоналізмі" їх засобу мислення, та все не так просто. Ми впевнені що місце влади зайняли дуже розважливі, праґматичні натури. Це були люди, що вчасно проаналізував ситуацію "тонущого корабля" СРСР скористалися втомленістю "простих матросів". Населенню підсунули картинку "життя без напруги" і почали накачувати західним лібералізмом. Маса що веде "веґетативне" життя, тобто піклується лише про їжу і розмноження, стала дуже зручним об'єктом керування новою владою. Невдовзі "пересічний громадянин" деґрадував до такого рівня що без жодних заперечень і цілком всерйоз сприймає рекламний образ за Ідеологію, а боротьбу "піарів" за Політику...

Ми, молоді Патріоти України, з серцем на місці серця і мозоком на місці мозоку не можемо сприймати постмодерністьскій балаган, що окупував місце влади за політиків, не маємо жодних ілюзій щодо цих людей і рішуче відмовляємось вступати з ними в будь-які відносини.

Ми не слідкуємо за тим хто і на якому етапі своєї рекламної презентації проголошує себе "опозицією", в який колір вони фарбують свої прапори та що зображують на логотипах своїх кланів (тобто, "партій"). Для здорового ока це огидне видовище.

Ми маємо свою візії України як Наддержави і знаємо шлях до реалізації цієї мети через низку конкретних заходів і змін. Майбутнє України можливе лише таким, в іншому випадку його просто нема.

THULE - SARMATIA
The East European Metapolitical Association of New Right International

A HAIL TO THE GODS OF CREATION !
A HAIL TO THE KING OF THE WORLD !
A HAIL TO THE METAL INVASION !
A HEAVENLY KINGDOM ON EARTH !
"Freedom Call"© Mesogaia-Sarmatia, 2005-2006
goutsoullac@rambler.ru

GROUPS.YAHOO.COM/GROUP/THULE-SARMATIA
WWW.LIVEJOURNAL.COM/COMMUNITY/MESOGAIA-SARMAT
WWW.LIVEJOURNAL.COM/COMMUNITY/UA_NAZIONALISM
Rated by MyTOP

hitua


ГРЯДЕ АВАТАРА ОСТАННІХ СУРМ !
A HAIL TO THE FORTHCOMING HELGI AVATAR OF LAST TRUMPETS !
Das Kriegsgefolge "Die Offiziere des Dharmas"
SCHWARZ FRONT
THE BROTHERHOOD OF BRIGADES OF THE EUROPEAN
RECONQUISTA