*MESOGAIA*
Imperium Internum
(РОССИЯ - УКРАИНА - БОЛГАРИЯ)


Микола Сенченко
(директор Національної Книжної палати України)
НАСТУП ІУДЕОФАРИСЕЙСЬКОЇ ЦИВІЛІЗАЦІЇ

... Іудеофарисейська. Демонічна цивілізація, яка виходить з того, що людина - Цар природи. Головна настанова цієї цивілізації - оволодіння світом. Всесвіт повинен слугувати їй. Індивідуалізм, егоїзм, нажива, свобода особистості, культ сили і власності - панівна система її цінностей. Вона йде шляхом підкорення Природи, владарювання над нею, шляхом науково-технічного прогресу, що руйнує середовище проживання, а отже - фізіологію і психологію людини...

... Упродовж останніх трьох століть спостерігався потужний наступ іудеофарисейської (демонічної) цивілізації. Її агресивність з особливою силою виявилася на межі ХХ-ХХІ ст. Йдеться про горезвісну "Прометеєву волю", що не звикла до справжніх перепон - чи то природа, культура, чи навіть майбутнє. Всі суспільні науки іудеофарисейської (демонічної) цивілізації спрямовані на підпорядкування історичного процесу непорушним закономірностям, намаганням зробити його керованим. Уперше про це заявили діячі Французької революції, які задумали побудувати "новий світ". ХХ ст. за багатьма показниками можна оцінити як небувале свято "Прометеєвої волі" новоєвропейської людини, яка висунула програму тотального оволодіння світом.

... Нині уособленням іудеофарисейської (демонічної) цивілізації є США, Ізраїль, Західна Європа. І зрозуміла їхня осатаніла злість стосовно тих, хто, володіючи досконалими ведичними знаннями, прагне до Всевишнього, не хоче єднатися із сатаною, не хоче бути нещасним. Експансія іудеофарисейської (демонічної) цивілізації здійснюється за підтримки лихварського, світового фінансового капіталу - фінансового інтернаціоналу, державних спец-служб, дипломатичних структур і масонства. Прикриваючись боротьбою за демократію, права людини і "загальнолюдські цінності" (цінності фарисейського іудаїзму), демонічна цивілізація вдерлася в Україну.

Безумовно, ідеологи сіонізму, визнаного свого часу Організацією Об'єднаних Націй однією з форм расизму, добре розуміють, що шляхом науково-технічного прогресу людство ніколи не задовольнить свої потреби. Але їм байдуже до всього людства. Головна їхня турбота - добробут "богообраного народу". Сьогодні усьому світу відомо, що відносний добробут країн "золотого мільярда" забезпечується безжалісною експлуатацією і зубожінням решти країн. А експлуатація громадян цих "найрозвиненіших" країн, втягнутих у нестримну гонитву за задоволенням протиприродних потреб, набуває форми технологічного геноциду.

На шляху іудеофарисейської (демонічної) цивілізації виникли дві кардинальні перепони. Перша повэязана з обмеженням прогресу, що постає як конфлікт між технікою та природою. Друга перепона - сумнів щодо керованості історичним процесом, щодо передбачуваності майбутнього (це підтвердив розпад СРСР).

... "Цивілізатори" задумали не просто фізично захопити Україну, а зруйнувати сам національний етнос - духовно-психологічну структуру, вироблену впродовж тисячоліть...

(журнал "Дніпро", 2005, № 1-2).A HAIL TO THE GODS OF CREATION !
A HAIL TO THE KING OF THE WORLD !
A HAIL TO THE METAL INVASION !
A HEAVENLY KINGDOM ON EARTH !

"Freedom Call"