*MESOGAIA-SARMATIA*
Imperium Internum
(РОССИЯ - УКРАИНА - БОЛГАРИЯ - ГЕРМАНИЯ)

ДА ГРЯДЕТ ХЕЛЬГИ АВАТАРА !            A HAIL TO THE FORTHCOMING HELGI AVATAR OF LAST TRUMPETS !            VIVA LA REVOLUTION NATIONAL POPULAR !            DIE NEUE PARTEI DAS GEISTES !              РИМ И СКИФЫ, ТРЕПЕЩИТЕ !    НАСТУПИЛО ВРЕМЯ САРМАТ !       МЫ - ОФИЦЕРЫ ДХАРМЫ !

Святослав ВИШИНСЬКИЙ
ЮРІЙ ШУХЕВИЧ НА БУКОВИНІ

16 березня ц.р. (2006) Юрій Шухевич, голова Української Національної Асамблеї, відвідав Чернівці. Через погані погодні умови, що затримали пана Шухевича в дорозі із Закарпаття, запланована на 14:30 зустріч зі студентами Чернівецького Національного Університету розпочалась годиною пізніше.

У своїй промові до буковинської молоді Юрій Шухевич підкреслив, що партія УНА йде на вибори з метою провадження не косметичного ремонту, а докорінних змін структури Української держави та всього українського суспільства. За словами голови УНА, здобутки Майдану вкрали у народу. Він переконаний, що зміна Президента не вирішила накопичені проблеми, розв'язання яких вимагає зміни свідомості кожного українця. Коментуючи конституційну реформу, Юрій Шухевич підкреслив її дестабілізуючий характер, адже згідно неї Верховна Рада, перебравши частину повноважень Президента, являтиме собою "колгосп з владою і без відповідальності". Голова УНА-УНСО також наголосив на необхідності проведення всенародного референдуму щодо запровадження змін до Конституції України.

Продовжуючи тему Майдану, Юрій Шухевич висловив упевненість у тому, що вирішальні зміни в українському суспільстві ще попереду і стануть результатом Сонячної Революції під національним червоно-чорним прапором, а не під помаранчевим масонським. Характеризуючи передову ціль Сонячної Революції, голова УНА заявив, що в оновленій Україні "духовність буде передувати матеріалізму. Цього ми хочемо, заради цього ми йдемо".

По завершенні спілкування зі студентами в Народному Домі відбулася прес-конференція, на якій Юрій Шухевич заторкнув передвиборчу діяльність УНА. На завершення прокоментувавши геополітичну ситуацію, голова УНА-УНСО висловив своє несприйняття запровадження новою українською владою економічної блокади Придністров'я, а також наголосив на неприпустимості втягування України в антиіранську коаліцію. За словами Юрія Шухевича, замість лобіювання на світовій арені російських чи американських інтересів, Україна повинна керуватися перш за все інтересами української нації і вести незалежну зовнішню політику.

smierc@bigmir.net

Березень 2006


THULE - SARMATIA
The East European Metapolitical Association of New Right International

A HAIL TO THE GODS OF CREATION !
A HAIL TO THE KING OF THE WORLD !
A HAIL TO THE METAL INVASION !
A HEAVENLY KINGDOM ON EARTH !
"Freedom Call"© Mesogaia-Sarmatia, 2005-2006
goutsoullac@rambler.ru

GROUPS.YAHOO.COM/GROUP/THULE-SARMATIA
WWW.LIVEJOURNAL.COM/COMMUNITY/MESOGAIA-SARMAT
WWW.LIVEJOURNAL.COM/COMMUNITY/UA_NAZIONALISM
Rated by MyTOP

hitua


ГРЯДЕ АВАТАРА ОСТАННІХ СУРМ !
A HAIL TO THE FORTHCOMING HELGI AVATAR OF LAST TRUMPETS !
Das Kriegsgefolge "Die Offiziere des Dharmas"
SCHWARZ FRONT
THE BROTHERHOOD OF BRIGADES OF THE EUROPEAN
RECONQUISTA